Квіти та подарунки на День народження

Квіти та подарунки на День народження

Поринь у світ подарунків разом із «Роза Закарпаття»

День народження – найулюбленіше й дуже особисте свято, яке обіцяє багато нових вражень, радісних емоцій, чудових подарунків та море квітів. У слов’янській традиції святкування квіти на день народження служать гарним доповненням до подарунка, однак у багатьох випадках оригінальна квіткова композиція із фруктами, солодощами, кулями може стати самодостатнім презентом.

Як вибрати та замовити квіти в подарунок: кому, які, скільки

Букет – це символічний знак уваги, тому не такий важливий розмір, як вибір квітів, компаньйонів, палітра та інші нюанси. Рішення купити квіти у тому чи іншому варіанті багато в чому залежить від призначення букета – коханим, друзям, родичам чи колегам. Близькій людині бажано дарувати її улюблені квіти, співробітникам – букети із символічним значенням. Універсальний варіант на всі випадки життя – композиції з троянд, одиночна квітка або сто одна троянда для особливо урочистого приводу, ювілею.

Цветы и подарки на день рождения в Ужгороде

Квіти як люди – на добро щедрі

У каталозі вас зустрінуть троянди, еустоми, альстромерії, орхідеї, лілії, спрей, гортензії, будь-які сезонні квіти! Вибирайте готовий букет із представлених на сайті або замовляйте свій, індивідуальний. Достатньо повідомити нашим оператором про свої побажання, і флористи зберуть композицію за вашим задумом.

Послуги флористів у режимі онлайн: зручно, доступно, професійно

Найчастіше багато хто з нас вирішує купити подарунок буквально за кілька днів або навіть годин до святкової події. На цей випадок у нашому квітковому інтернет-магазині «Роза Закарпаття» передбачено багато варіантів подарунків: букети від кількох квітів із зеленню до 101 троянди на день народження, у нас є і недорогі квіти, і великі ВІП композиції, а також приємні сюрпризи й доповнення. Флористи підготували святкові квіткові композиції з іграшками, шоколадом, оригінальні кошики із фруктами, набори солодощів у дизайнерських коробках.

Де замовити букет з кур’єрською доставкою в Ужгород, Мукачево

Вибирайте готовий букет за зразками в каталозі, оформленими відповідно до символіки квітів і флористичних принципів, та оформлюйте доставку квітів в Ужгороді безпосередньо в день народження, за адресою або до місця заходу. Керуйтесь власними уявленнями про прекрасне, уподобаннями іменинника, розміром вашого «святкового» бюджету. Простий алгоритм підбору моделі за фото і ціною дозволяє легко та швидко вибрати варіант подарунка – квіти з доставкою додому у вигляді букета, в капелюшній коробці або дамській сумочці. Будь-який каприз за ваші гроші!