Квіти на день матері

Що подарувати на День матері

Мама – душа та серце будь-якої сім’ї. Сказати спасибі рідній людині за доброту, турботу й любов можна по-різному: віршами, дорогими подарунками або своїм несподіваним приїздом. Будь-який з варіантів квітковий магазин в Ужгороді пропонує доповнити композицією з квітів.

Поради флористів – як вибрати квіти

  • Троянди – царствені рослини. Рожеві, кремові і білі розкажуть про ваші теплі почуття, червоні допоможуть висловити подяку, а жовті піднімуть настрій.

Можна подарувати мамі букет, основу якого складають троянди, а в якості доповнення використовуються півонії, хризантеми, альстромерії, орхідеї, еустоми, лілії та ін. Такі композиції завжди виглядають вишукано й розкішно.

  • Хризантеми – символ благополуччя, мудрості та довголіття. Білі рослини підкреслюють щирість почуттів, фіолетові дарують, коли хочуть побажати одужання, а жовті – процвітання і благополуччя.
  • Альстромерії – дивовижні рослини, які символізують дружбу й теплі почуття. Рожеві висловлюють підтримку і дружню участь, білі підкреслюють спорідненість душ, а червоні – теплоту і прихильність.

Купити троянди, хризантеми, еустоми, сезонні та інші квіти можна в магазині «Роза Закарпаття». В умілих руках професійних флористів ці рослини перетворюються на красиві букети або оригінальні композиції, які дарують тепло та радість. Замовляйте квіти з доставкою в Ужгороді на спеціалізованому ресурсі. Даруйте мамам увагу, любов і захоплення на свята і просто так!