Правила збереження букета у спеку

букет 33 кремовые розы

Літня пора – благодатний час для квіткових культур. Якщо рослина перебуває в саду, спекотна погода не впливає на свіжість бутонів, і садівникові не потрібно робити особливих зусиль, щоб зберегти цю свіжість якомога довше. А ось коли квіти зрізають для подарунка, питання швидкого в’янення цих ніжних створінь стає дуже актуальним. Щоб флористичний сюрприз якомога довше зберіг свою красу й не зачах, не зайвим буде знати деякі прості правила, які допомагають зрізаним квітам залишатися свіжими.

Як зберегти букет у літню спеку?

  • Подбати про збереження свіжості ніжного подарунка потрібно ще в магазині. Найкраще купити композицію, яка закріплена у флористичній піні. Ця субстанція добре утримує воду, і невеликої порції вологи цілком вистачить на час транспортування. Також можна попросити флористів, щоб вони поставили квіти в одноразову вазу.
  • Коли букет доставлений адресату, рослини необхідно помістити у вазу з прохолодною водою. Не можна допускати, щоб вода була крижаною: низька температура буде сприяти псуванню квітів. Для продовження часу життя букета до води треба покласти спеціальні підгодівлі, наприклад, крізал. Цукор, перекис та інші підручні засоби класти не можна, тому що вони провокують бродіння.
  • Далі треба стежити, щоб вода у вазі була завжди свіжою. Її змінюють щодня, при цьому обов’язково потрібно мити вазу, використовуючи засоби для чищення. Також слід щодня підрізати стебла та очищати їх від листя, занурених у воду.
  • Дуже важливий температурний режим. Букет треба тримати у приміщенні з температурою + 18-20 градусів і захищати від прямих сонячних променів. Не можна ставити квіти під кондиціонер.

У нашому інтернет-магазині “Роза Закарпаття” ви можете знайти квіти різних сортів. Створивши букету сприятливі умови, ви будете милуватися ним досить довго навіть у саму нестерпну спеку. Так, гортензії при правильному догляді будуть вас радувати до 8 днів. Лілії простоять у вазі до 10 днів, орхідеї – до 18 днів. Найстійкіші – це хризантеми, вони витримують до 3 тижнів. Цариця всіх квітів – троянда – зберігає свою чарівність 7-14 діб.

Щоб ваше замовлення обережно та швидко було привезене в потрібне місце, обирайте кур’єрську доставку. До букета ви можете додати м’яких ведмедиків, повітряні кулі, а також торти, цукерки, raffaello та інші солодощі.

Щоб обрати букет, переходьте до КАТАЛОГУ

75 червоних троянд в Ужгороді фото
Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp, Telegram)